Menu Zamknij

OGRODZENIE PANELOWE I PALISADOWE – OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Ogrodzenia panelowe 3D

Ogrodzenia panelowe 3D z charakterystycznym przetłoczeniem nadającym sztywność panelom są kompletnym systemem ogrodzeń prefabrykowanych. Wszystkie elementy ogrodzenia wykonane są z wysokogatunkowej stali, ocynkowanej ogniowo co bardzo trwale zabezpiecza je przed korozją. W zależności od wymagań klienta powierzchnia ogrodzenia może być tylko ocynkowana lub dodatkowo może być pokryta warstwą lakieru proszkowego w wybranym kolorze. Jest też możliwość polakierowania elementów ogrodzenia w dowolnym kolorze z palety RAL. Stosowane przez nas panele ogrodzeniowe 3D mogą być wykonane z drutu 4mm lub 5mm. 

Do wyboru w standardzie są cztery podstawowe kolory z palety RAL:

  • RAL7016 – antracyt
  • RAL6005 – zielony
  • RAL9005 – czarny
  • RAL8017 – brąz

Panele 3D występują w następujących wysokościach: 830mm, 1030mm, 1230mm, 1530mm, 1730mm, 1830mm i 2030mm

W skład kompletnego zestawu wchodzą panele zgrzewane, słupki ogrodzeniowe i obejmy mocujące. Szeroka gama rodzajów i wymiarów ogrodzeń pozwala na jego dostosowanie do potrzeb klienta pod względem wysokości, wytrzymałości na uszkodzenia i dostępności cenowej.

Uzupełnieniem oferty ogrodzeń panelowych jest system prefabrykowanych podmurówek składający się z płyt betonowych i łączników betonowych lub stalowych w których osadzane są płyty. Zastosowanie podmurówki prefabrykowanej znacznie skraca czas montażu ogrodzenia i nie wymaga wykonywania kosztownych i czasochłonnych ław żelbetowych. Oczywiście ogrodzenia panelowe mogą być montowane również na tradycyjnej podmurówce żelbetowej.

Ważnym elementem systemu ogrodzeń panelowych są bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe i furtki systemowe dobierane do danego rodzaju i wysokości ogrodzenia oraz potrzeb klienta. Bramy i furtki można wyposażyć w automaty do ich zdalnej obsługi i urządzenia kontroli dostępu.

Systemy ogrodzeń panelowych znajdują obecnie powszechne zastosowanie przy wykonywaniu ogrodzeń terenów przemysłowych, obiektów wojskowych, parków, boisk, parkingów i coraz częściej także prywatnych posesji.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze inwestycji budowlanych z zakresu dostawy i montażu ogrodzeń systemowych z paneli ogrodzeniowych i profili stalowych. Zapewniamy pomiary, projekty, dostawę i montaż fachowy naszych wyrobów. Proponowane przez nas rodzaje ogrodzeń mają nowoczesny wygląd i prostą formę wpisującą się w aktualne trendy w architekturze. Na stronach poszczególnych typów ogrodzeń mogą państwo zapoznać się s ich opisem i zobaczyć zdjęcia z kilku naszych realizacji.

Jeżeli planują Państwo budowę ogrodzenia proszę się z nami skontaktować, a dokonamy niezbędnych pomiarów i zaproponujemy ogrodzenie dostosowane do Państwa potrzeb!