Menu Zamknij

OGRODZENIE PANELOWE I PALISADOWE – OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Ogrodzenia panelowe 2D

Ogrodzenia panelowe 2D charakteryzują się płaską konstrukcją bez przetłoczeń. Wszystkie oczka w panelach posiadają jednakowy wymiar 50x200mm, co nadaje panelom 2D jednolity wygląd.

Elementy ogrodzenia wykonane są z wysokogatunkowej stali ocynkowanej ogniowo co zapewnia trwałe zabezpieczenie przed korozją. W zależności od wymagań klienta powierzchnia ogrodzenia może być tylko ocynkowana lub dodatkowo może zostać pokryta warstwą lakieru proszkowego w wybranym kolorze.

Do wyboru w standardzie są cztery podstawowe kolory z palety RAL:

  • RAL7016 – antracyt
  • RAL6005 – zielony
  • RAL9005 – czarny
  • RAL8017 – brąz

Jest też możliwość polakierowania elementów ogrodzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.

Stosowane przez nas panele ogrodzeniowe 2D mogą być wykonane z podwójnych drutów poziomych 6mm i drutów pionowych 5mm, lub w wersji 2D-sport z podwójnych drutów poziomych 8mm i drutów pionowych 6mm.

Panele 2D występują w następujących wysokościach: 830mm, 1030mm, 1230mm, 1430mm, 1830mm, 2030mm

W skład kompletnego zestawu wchodzą panele zgrzewane, słupki ogrodzeniowe i obejmy mocujące. Szeroka gama rodzajów i wymiarów ogrodzeń pozwala na jego dostosowanie do potrzeb klienta pod względem wysokości, wytrzymałości na uszkodzenia i dostępności cenowej.

Uzupełnieniem oferty ogrodzeń panelowych jest system prefabrykowanych podmurówek składający się z płyt betonowych i łączników betonowych lub stalowych w których osadzane są płyty.

Zastosowanie podmurówki prefabrykowanej znacznie skraca czas montażu ogrodzenia i nie wymaga wykonywania kosztownych i czasochłonnych ław żelbetowych. Oczywiście ogrodzenia panelowe mogą być montowane również na tradycyjnej podmurówce żelbetowej.

Ważnym elementem systemu ogrodzeń panelowych są bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe i furtki systemowe dobierane do danego rodzaju i wysokości ogrodzenia oraz potrzeb klienta. Bramy i furtki można wyposażyć w automaty do ich zdalnej obsługi i urządzenia kontroli dostępu.

Systemy ogrodzeń panelowych znajdują obecnie powszechne zastosowanie przy wykonywaniu ogrodzeń terenów przemysłowych, obiektów wojskowych, parków, boisk, parkingów i coraz częściej także prywatnych posesji.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze inwestycji budowlanych z zakresu dostawy i montażu ogrodzeń systemowych z paneli ogrodzeniowych i profili stalowych. Zapewniamy pomiary, projekty, dostawę i montaż fachowy naszych wyrobów. Proponowane przez nas rodzaje ogrodzeń mają nowoczesny wygląd i prostą formę wpisującą się w aktualne trendy w architekturze. Na stronach poszczególnych typów ogrodzeń mogą państwo zapoznać się s ich opisem i zobaczyć zdjęcia z kilku naszych realizacji.

Jeżeli planują Państwo budowę ogrodzenia proszę się z nami skontaktować, a dokonamy niezbędnych pomiarów i zaproponujemy ogrodzenie dostosowane do Państwa potrzeb!