Menu Zamknij

OGRODZENIE PANELOWE I PALISADOWE – OD PROJEKTU DO MONTAŻU

Ogrodzenia palisadowe poziome

Ogrodzenie palisadowe poziome charakteryzuje się poziomym układem profili stalowych w przęsłach,  który nadaje ogrodzeniu nowoczesny wygląd zgodny z obecnie panującymi trendami w architekturze. Profile wypełniające przęsło są połączone małymi ceownikami po bokach przęsła. Stosujemy profile wypełniające od wymiaru 80x20mm do 200x20mm. Wszystkie elementy użyte do produkcji są cynkowane, a po wykonaniu gotowego elementu jest on pokrywany lakierem proszkowym.

Do wyboru w standardzie są cztery podstawowe kolory z palety RAL:

  • RAL7016 – antracyt
  • RAL6005 – zielony
  • RAL9005 – czarny
  • RAL8017 – brąz

Przęsła montujemy do słupów zabetonowanych w gruncie. Stosujemy słupy z profili stalowych o przekrojach 60x40mm, 60x60mm, 80x80mm, 100x100mm i 120x120mm.

Bramy i furtki również wykonujemy z wypełnieniem odpowiadającym wypełnieniu przęseł, aby całość ogrodzenia wyglądała jednolicie.

Do ogrodzeń palisadowych można stosować wszelkiego rodzaju podmurówki prefabrykowane, ławy żelbetowe lub palisady betonowe stosowane do kostki brukowej. Można też zamiast podmurówki  ułożyć pod ogrodzeniem kostkę brukową, wysypać warstwę kruszywa ozdobnego lub posadzić rośliny.

Ogrodzenia tego typu można również połączyć z wszelkiego rodzaju ogrodzeniami murowanymi czy żelbetowymi.

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze inwestycji budowlanych z zakresu dostawy i montażu ogrodzeń systemowych z paneli ogrodzeniowych i profili stalowych. Zapewniamy pomiary, projekty, dostawę i montaż fachowy naszych wyrobów. Proponowane przez nas rodzaje ogrodzeń mają nowoczesny wygląd i prostą formę wpisującą się w aktualne trendy w architekturze. Na stronach poszczególnych typów ogrodzeń mogą państwo zapoznać się s ich opisem i zobaczyć zdjęcia z kilku naszych realizacji.

Jeżeli planują Państwo budowę ogrodzenia proszę się z nami skontaktować, a dokonamy niezbędnych pomiarów i zaproponujemy ogrodzenie dostosowane do Państwa potrzeb!